Witajcie!

Jesteś nowy na Forum - przedstaw siebie i swój pojazd :)
adamniski
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 15 wrz 2020, 10:34
Kontakt:

Witajcie!

Post autor: adamniski » czwartek 24 wrz 2020, 12:32

Witam wszystkich!

Mam na imię Adam i od kilku tygodni jestem właścicielem białej Zastavy 1100p z 1978 roku.

Nie planowałem zakupu kolejnego auta, ale jak widzicie nic z tych planów nie wyszło :lol: Przyznaję - nigdy wcześniej nie interesowałem się Zastavą. Przeglądając ogłoszenia chyba tylko raz na jakieś kliknąłem z ciekawości. Traf chciał, że jakiś czas temu pojechałem na oględziny przepięknej pomarańczowej Zastavy znajomego. Po raz pierwszy w życiu zainteresowałem się tym autem i po bliższych oględzinach i przejażdżce stwierdziłem, że muszę takie auto mieć. Niespełna miesiąc później takie auto stało już u mnie w garażu :->

Parę słów o historii auta:
O dziwo w dosyć krótkim czasie udało mi się ustalić prawie pełną historię auta, na dobrą sprawę brakuje mi jedynie nazwiska/ adresu pierwszego właściciela. Ale po kolei: auto wyprodukowane zostało w drugiej połowie 1978 roku i jako nowe trafiło na lubelszczyznę - pierwszy numer rejestracyjny to LUC 2074. W pierwszych rękach auto pozostało do marca 2007 roku, następnie trafiło do województwa świętokrzyskiego i tam jeździło przez 6 lat pod numerem TOS 31WE. W 2013 roku Zastavę kupił Pan z Łazisk i otrzymała nowy numer rejestracyjny - WLI 12893.
W ciągu kolejnych kilku lat Zastava zmieniała dwukrotnie właścicieli na umowie aż wreszcie we wrześniu 2020 trafiła do mnie - ponownie na lubelszczyznę.

Stan auta oceniam na dostateczny. Auto pali, jeździ, skręca hamuje.. ale wiele rzeczy jest do naprawienia. Zaletą jest to, że jest kompletna, wszystkie szyby oryginalne z roku produkcji, tapicerka w dobrym stanie. Wady - rdza i inwencja twórcza poprzednich właścicieli, jakiś hebel pod deską, przewody elektryczne na krótko, halogeny bez przekaźnika, itd.

Niestety przez rozgrzebane inne auto, Zastava chwilę będzie musiała zaczekać na remont, ale jak tylko się za nią zabiorę będę wrzucał zdjęcia z postępów ;-)
Załączniki
IMG_1460.JPG
IMG_1461.JPG

Awatar użytkownika
JurekC
Doświadczony użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: piątek 08 cze 2007, 08:59
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Re: Witajcie!

Post autor: JurekC » piątek 02 paź 2020, 18:06

Witaj. Życzymy Twojej Zastavie jak najszybszego i najwyższego priorytetu, a Tobie wytrwałości w jej renowacji. Czekamy na fotki i mam nadzieję, że zobaczymy ją i Ciebie na najbliższym zlocie.
Jurek - Zastava GTL 55 - Obrazek

Awatar użytkownika
Ruppert
Administrator
Posty: 83
Rejestracja: piątek 22 cze 2007, 13:41
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Witajcie!

Post autor: Ruppert » wtorek 19 paź 2021, 19:27

Witaj Adam, jak postępy? Ruszyło coś z Zastavą?

yuras
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 25 cze 2019, 09:07
Kontakt:

Re: Witajcie!

Post autor: yuras » piątek 24 mar 2023, 12:26

Cześć. Witaj na Forum.

Awatar użytkownika
Skandal
Doświadczony użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: niedziela 18 maja 2014, 11:35
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Discover new facets of pleasure, one night only

Post autor: Skandal » środa 13 mar 2024, 20:13

Looking for a companion to the world of adventures and dating, one night only
Authentic Ladies

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości